NEWS / Zdunek: Wejdziemy do finału i będziemy walczyć o awans

04.12.2017 / Żużel


Zdunek: Wejdziemy do finału i będziemy walczyć o awans

- Z Lechem Kędziorą rozmowy zaczęliśmy rozmawiać wstępnie już przed sezonem 2017. On mieszka pod Gdańskiem, chce tu pracować i jest mu o wiele wygodniej - wyznał Tadeusz Zdunek w swoim felietonie dla oficjalnego serwisu Wybrzeża Gdańsk.


Właściciel zespołu z Trójmiasta cieszy się z zakontraktowania doświadczonego szkoleniowca, który ostatnio pracował dla Włókniarza Częstochowa. - Dla nas to też olbrzymi plus, że trener jest z Gdańska. Ma tu na miejscu pracować ze szkółką i dopilnować zawodników. To dużo lepszy układ - podkreślił Zdunek. - Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia i on zna wymagania, jakie mu stawiamy. Chcemy awansować, choć znowu dają nam mniejsze szanse w porównaniu z innymi. Ja jednak jestem spokojny, że znów wejdziemy do finału i będziemy walczyć o awans - stwierdził sternik Wybrzeża. - Ostatnio niewiele nam zabrakło do sukcesu, ale w końcu to osiągniemy. Unikam słów uda się, bo w pracy zabraniam tak mówić. Udaje się nieudacznikom, w sporcie i w biznesie należy osiągać cele - dodał odważnie Tadeusz Zdunek. (za wybrzezegdansk.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny