NEWS / Zdenek Ondrasek: Liczymy na wsparcie co najmniej dwudziestu tysięcy kibiców

23.09.2016 / Ekstraklasa


Zdenek Ondrasek: Liczymy na wsparcie co najmniej dwudziestu tysięcy kibiców

- Teraz zapominamy już o Piaście, bo przed nami Legia. Już niecierpliwimy się przed tym spotkaniem, liczymy na wsparcie co najmniej dwudziestu tysięcy kibiców i wspólnie walczymy o kolejne trzy punkty - przyznał przed meczem z Legią Warszawa zawodnik Wisły Kraków, Zdenek Ondrasek.


Biała Gwiazda po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie sześć punktów. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie trzy "oczka".

- Wiemy, gdzie jesteśmy w tabeli, ale w ostatnich tygodniach wykonaliśmy wszyscy kawał dobrej roboty i to wreszcie zaprocentowało. Teraz zapominamy już o Piaście, bo przed nami Legia. Już niecierpliwimy się przed tym spotkaniem, liczymy na wsparcie co najmniej dwudziestu tysięcy kibiców i wspólnie walczymy o kolejne trzy punkty - powiedział czeski napastnik, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Jedyne, co mogę zrobić to jak najlepiej się przygotować i czekać na mecz. Dokładnie tak zrobiłem. Mamy dość ostatniego miejsca w tabeli i chcemy coś z tym zrobić, zaczynając od zaraz. Czekam już na pierwszy gwizdek! - zaznaczył.

- Wspólnie z doktorem Jurką szybko poradziliśmy sobie z moim urazem. W międzyczasie miałem też konsultację w Pradze, lecz było to tylko po to, by skonfrontować wzajemne opinie. Jestem zdrowy nie na sto, ale nawet na sto procent. Zdrowy i gotowy do gry! - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny