NEWS / "Zastępstwa za Łagutę w Grudziądzu są piorunujące"

13.04.2019 / Żużel


"Zastępstwa za Łagutę w Grudziądzu są piorunujące"

- Ciężko jest wygrać mecz tak naprawdę dwoma zawodnikami - wyznał Michał Świącik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi. Prezes forBET Włókniarza Częstochowa stara się nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków po przegranej w Grudziądzu 43:47.


- To jest początek sezonu, nie ma co się załamywać. Mecz był bardzo dobry, a końcówka należała do Włókniarza - podkreślił sternik "Lwów". - Wynik końcowy nie jest taki najgorszy, biorąc pod uwagę taśmę Michała Gruchalskiego. Wpłynęło to na wynik meczu i zablokowało trochę naszego młodzieżowca, bo było widać u niego trochę nerwowości i załamania. Myślę, że wynik w rewanżu jest do odrobienia - kontynuował prezes czterokrotnych mistrzów Polski. - Ktoś wygrywa, ktoś przegrywa. Uważam, że nasz zespół pojechał dobrze na trudnym i specyficznym grudziądzkim torze, czyli takim, na którym na pewno nie będzie łatwo niejednej drużynie. GKM nie może narzekać, bo te zastępstwa zawodnika znakomicie się sprawdzają. Zastępstwa za Łagutę w Grudziądzu są piorunujące - dodał Świącik. (za speedwayekstraliga.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny