NEWS / Woźniak zamienił Wrocław na Gorzów

08.11.2017 / Żużel


Woźniak zamienił Wrocław na Gorzów

Szymon Woźniak uzgodnił warunki przyszłorocznych startów w Stali Gorzów - poinformował oficjalny serwis dziewięciokrotnych mistrzów Polski. Wychowanek Polonii Bydgoszcz w minionym sezonie reprezentował Betard Spartę Wrocław, z którą wywalczył srebrne medale zmagań PGE Ekstraligi.


- Stal przedstawiła mi po sezonie swoją propozycję. Potrzebowałem trochę czasu na decyzję, bo pierwszeństwo w rozmowach miał klub z Wrocławia. Zdecydowałem ostatecznie, że chcę ścigać się nad Wartą - wyznał Woźniak po złożeniu stosownych podpisów. - Po mojej decyzji negocjacje trwały krócej niż obiad i szybko doszliśmy do porozumienia. Wierzę, że Gorzów to dobre miejsce, aby wykonać kolejny krok do przodu w mojej karierze - dodał Indywidualny Mistrz Polski. - Postawiliśmy na zawodnika, który jest młody, perspektywiczny i świetnie czuje się na gorzowskim torze. To fajny, ułożony i sympatyczny chłopak, który na pewno wpisze się w naszą drużynę i będzie jej ważnym elementem - podkreślił na koniec prezes Stali Gorzów, Ireneusz Maciej Zmora.(za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny