NEWS / Woźniak: Sprawdza się metoda drobnych kroków

13.02.2020 / Żużel


Woźniak: Sprawdza się metoda drobnych kroków

Szymon Woźniak ma dobre odczucia po zimowym obozie Stali Gorzów w czeskim Szpindlerowym Młynie. - Moje przygotowania idą zgodnie z planem. Fizycznie forma wydaje się bardzo dobra.


Sprzętowo też jestem zadowolony, bo motocykle już mam gotowe. Teraz mamy nadzieję, że taka pogoda się utrzyma i już niebawem będziemy mogli rozpocząć sezon żużlowy - wyznał Woźniak w rozmowie z oficjalnym serwisem dziewięciokrotnych mistrzów Polski. - Obóz z pewnością różnił się od tych w poprzednich latach. Na pewno były lepsze warunki nie tylko zakwaterowania, ale były również idealne możliwości do uprawiania sportów zimowych. Jak wiadomo, w Polsce był ogromny problem ze śniegiem, a w Szpindlerowym Młynie było go pod dostatkiem - podkreślił Woźniak. - Każdy dzień na obozie był wesoły. Dobrze się składa, że nasza drużyna jest zbudowana z takich zawodników, którzy mają dobry humor i lubią się pośmiać. Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, więc z pewnością każdy z nas miło ten obóz wspomina - zaznaczył były indywidualny mistrz Polski. - Stawiam sobie takie same cele jak sezon wcześniej. Widać, że ta metoda, drobnych kroków do przodu się u mnie się sprawdza, więc postaram się, żeby ten sezon był jeszcze lepszy. Najważniejsze, żeby sezon objechać cało i zdrowo - dodał Woźniak. Truly.work Stal Gorzów rozpocznie nowy sezon w niedzielę 5 kwietnia konfrontacją przed własną publicznością z broniącą tytułu Fogo Unią Leszno. (za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny