NEWS / Woźniak: Pokazaliśmy zimną krew i nie spanikowaliśmy

15.04.2019 / Żużel


Woźniak: Pokazaliśmy zimną krew i nie spanikowaliśmy

Szymon Woźniak zdobył jedenaście punktów, przyczyniając się do zwycięstwa Truly.work Stali Gorzów nad Speed Car Motorem Lublin 49:41 w spotkaniu drugiej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.


- Już na przedmeczowej konferencji prasowej mówiłem, że mecz będzie bardzo wyrównany i pełen ostrej rywalizacji na torze. Chyba się nie pomyliłem - wyznał Woźniak dla oficjalnego serwisu dziewięciokrotnych mistrzów Polski. - Na początku drużyna z Lublina prowadziła sześcioma punktami i to nas troszeczkę zaskoczyło, ale jestem dumny z naszej drużyny. Przy tym nerwowym początku pokazaliśmy zimną krew, nie spanikowaliśmy - podkreślił były indywidualny mistrz Polski. - Konsekwentnie robiliśmy swoje, bieg po biegu zbieraliśmy informacje na temat toru, który wciąż dochodzi do siebie po zimie. Początek sezonu jest specyficzny i cały czasu szukamy jeszcze, testujemy silniki - stwierdził wychowanek Polonii Bydgoszcz. - Czasu na testy jest bardzo mało, ktoś jedzie dobrze, a zaraz ma wpadkę i kolejny zawodnik musi odrabiać. Staramy się być drużyną i nie jest ważne, kto zrobi punkty, a kto nie. Dużo ze sobą rozmawiamy, staramy się sobie pomagać bez względu na to kto, jak punktuje. To mi się bardzo podoba, jest drużyna i wszystko w niej działa, jak należy - podsumował Woźniak. (za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny