NEWS / Wojtkowski zachwycony warunkami w Arłamowie

23.05.2020 / Ekstraklasa


Wojtkowski zachwycony warunkami w Arłamowie

Piłkarze Wisły Kraków, zakończyli w sobotę zgrupowanie w Arłamowie, gdzie przygotowywali się do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy. - Mieliśmy naprawdę super warunki.


Boiska i cała infrastruktura sportowa są tutaj na bardzo wysokim poziomie, przez co mieliśmy możliwość treningu w fajnych warunkach. Myślę, że odpowiednio wykorzystaliśmy ten czas i do startu ligi będziemy bardzo dobrze przygotowani - powiedział Kamil Wojtkowski, cytowany przez oficjalną stronę internetową Wisły.W pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek, krakowianie zagrają na wyjeździe z Piastem Gliwice (30. maja). Według Wojtkowskiego cała drużyna skupia się na podtrzymaniu formy z początku rundy wiosennej. - Myślę, że wszyscy bardzo czekaliśmy na ten moment, kiedy liga powróci i będzie można rozgrywać mecze. Ta chwila nastąpi już za tydzień, więc zostało naprawdę niewiele czasu, dlatego nadal będziemy ciężko pracować, by do meczu z Piastem być przygotowanym w stu procentach. Przede wszystkim będziemy chcieli podtrzymać odpowiednią formę zespołową, jaką prezentowaliśmy na początku rundy wiosennej. Ja również mogę zapewnić, że zrobię wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony - dodał 22-latek.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny