NEWS / Woffinden: Chcę pozostać w lepszej kondycji psychicznej

10.09.2019 / Żużel


Woffinden: Chcę pozostać w lepszej kondycji psychicznej

Tai Woffinden nie będzie w przyszłym sezonie jeździł w szwedzkiej Elitserien - informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix. Trzykrotny indywidualny mistrz świata zamierza bardziej skupić się na występach w cyklu oraz polskiej PGE Ekstralidze, gdzie reprezentuje barwy Betard Sparty Wrocław.


Brytyjczyk w 2019 roku ścigał się po drugiej stronie Bałtyku dla Indianerny Kumla, która została wyeliminowana w pierwszej rundzie play off przez Vaestervik Speedway. - Przez długi czas myślałem, aby zrezygnować z kolejnej ligi i bardziej skupić się na turniejach Grand Prix. W zeszłym roku odszedłem z ligi brytyjskiej, a teraz chcę jeździć jedynie w cyklu i w Polsce - podkreślił Woffinden. - Chcę pozostać w lepszej kondycji psychicznej i utrzymać dietę. Kiedy ścigam się w tak wielu krajach, jest tak wiele dni w podróży, że utrudnia to pozostanie w reżimie treningowym i dietetycznym. Decyzja nie była łatwa, jednak musiałem ją podjąć, aby sprawdzić czy pomoże mi to jako żużlowcowi - podsumował Woffinden. (za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny