NEWS / Wilson-Dean po raz czwarty z rzędu mistrzem Nowej Zelandii

14.01.2020 / Żużel

Wilson-Dean po raz czwarty z rzędu mistrzem Nowej Zelandii

Bradley Wilson-Dean został po raz czwarty z rzędu Indywidualnym Mistrzem Nowej Zelandii. Zawodnik Zdunek Wybrzeża Gdańsk na obiekcie Oreti Park Speedway w Invercargill wywalczył komplet punktów w czterech swoich wyścigach rundy zasadniczej, a następnie nie dał szans rywalom również w finale.

Srebrny medal wywalczył Andrew Aldridge, natomiast brązowy Ryan Terry-Daley. Obaj w rundzie zasadniczej zdobyli po dziesięć punktów. "Oczko" więcej zgromadził Jake Turner, który jednak w finale zajął czwartą pozycję i zakończył turniej poza podium. Piąty był George Congreve, a szósty Lucas Colvin. (za wybrzezegdansk.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.