⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Wieteska: Pokazaliśmy charakter

25.06.2020 / Ekstraklasa


Wieteska: Pokazaliśmy charakter

- Niezbyt dobrze rozpoczęliśmy mecz. Rywale mieli na początku groźną sytuację, którą mogli zamienić na bramkę. Starali się nam uprzykrzać życie, bo nie mogliśmy swobodnie kreować szans i operować piłką tak, jak w poprzednich meczach.


Cieszy to, że zdobyliśmy bardzo ważny punkt. Białystok to trudny teren i trudno się tu gra. Szanujemy remis i szykujemy się do kolejnego spotkania - mówił Mateusz Wieteska, obrońca Legii Warszawa po zremisowanym meczu z Jagiellonią Białystok.- Jak kontuzja Tomasa Pekharta na rozgrzewce miała na nas wpływ? Na pewno wiemy, co działo się w ostatnich dniach w naszej drużynie. W zespole jest sporo urazów. Wielka szkoda, bo Tomas jest nam potrzebny, tak jak reszta kontuzjowanych zawodników. Musieliśmy być razem i chcieliśmy zagrać dla nich. Pokazać, że nadal jesteśmy silną drużyną, nawet jak ich nie ma. Myślę, że w tym meczu pokazaliśmy charakter i walkę do końca. Mieliśmy sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Nie udało się wygrać, to trzeba było zremisować - dodał defensor Legii.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.