⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Vuković: Szanujemy ten punkt

25.06.2020 / Ekstraklasa


Vuković: Szanujemy ten punkt

- To było bardzo trudne spotkanie, ale tego się spodziewaliśmy. Mieliśmy problemy przed meczem i przed samą rozgrzewką. Tomas Pekhart wypadł ze składu, co jeszcze bardziej utrudniło nam zadanie.


Z tego względu bardzo szanuję punkt i gratuluję drużynie tego, że potrafiła dać z siebie wszystko w kolejnej rywalizacji, pod względem emocjonalnym, determinacji i chęci - powiedział po meczu w Białymstoku, trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković. - Uważam, że wynik jest bardzo sprawiedliwy. Rywale też mieli swoje sytuacje, potwierdzili, że są w niezłej formie, że to dobry zespół, który wrócił na odpowiednią ścieżkę. Praktycznie każdemu klubowi powinno grać się tutaj trudno. W tej chwili koncentrujemy się na regeneracji. Po powrocie do Warszawy będziemy od razu przygotowywać się do kolejnego, ważnego meczu - dodał serbski szkoleniowiec. - Mieliśmy dużo szans, po których powinniśmy przynajmniej oddać strzał na bramkę. Brakowało ostatniego podania, przed uderzeniem. Spodziewaliśmy się takiego meczu. Zdobyliśmy punkt, który jest dla nas bardzo, bardzo cenny w tym momencie. Trzeba go szanować, biorąc pod uwagę wszystkie problemy, jakie mieliśmy przed spotkaniem - podsumował Vuković.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.