NEWS / Vuković: Remis to sprawiedliwy wynik

24.09.2016 / Ekstraklasa


Vuković: Remis to sprawiedliwy wynik

- Mimo wyniku 0:0 ten mecz miał dramaturgię. Na boisku działo się dużo ciekawego - powiedział Aleksandar Vuković, pełniący obowiązki trenera Legii Warszawa, po spotkaniu z Wisłą w Krakowie, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.


- Dla nas to było bardzo nerwowe spotkanie. Musimy ten remis przyjąć z szacunkiem. Wiem, jak wygląda sytuacja w tabeli, ale tabela kłamie. Wisła nie jest słabsza niż zespoły, które są od niej dużo wyżej w lidze. Mierzyliśmy w trzy punkty, mieliśmy w końcówce kilka sytuacji, ale uważam, że remis to sprawiedliwy wynik - ocenił.

- Ten mecz to było dla mnie duże doświadczenie. Rola pierwszego trenera spadła na mnie nagle i bardzo mi zależało, aby wyszło przyzwoicie. Wisła to był ciężki przeciwnik. Uważam, że Legia pokazała spory postęp chociażby przy bronieniu przy stałych fragmentach - stwierdził.

Kontuzji w piątkowym meczu nabawił się Michał Pazdan. - Wiemy tyle, że jego uraz jest bardzo bolesny. Obawiamy się, że ta kontuzja może wykluczyć go z gry na dłużej niż tydzień, ale więcej będziemy wiedzieć po badaniach - zakończył "Vuko".

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny