NEWS / Vuković: Kontrolowaliśmy mecz i graliśmy na wysokim poziomie

09.11.2019 / Ekstraklasa


Vuković: Kontrolowaliśmy mecz i graliśmy na wysokim poziomie

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković nie krył zadowolenia po rozgromieniu przed własną publicznością Górnika Zabrze 5:1 (1:0) w drugim sobotnim meczu 15.


kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.Podopieczni serbskiego szkoleniowca po czwartym zwycięstwie z rzędu objęli samodzielne prowadzenie w tabeli.- Zawodnicy dostaną dwa, trzy dni wolnego. To dobrze zrobi nam wszystkim. Później zaczniemy treningi na świeżości. Zbliżający się okres zadecyduje o całokształcie pierwszej połowy sezonu. Musimy być tego świadomi - podkreślił Vuković dla oficjalnego serwisu wicemistrzów Polski. - Maciej Rosołek miał bardzo fajny debiut. Kacper Kostorz również jest bardzo utalentowany, ale miał pecha. Po tym, jak do nas trafił, doznał kontuzji kolana, która wykluczyła go na dwa miesiące. Teraz pracuje na swoją szansę i ją dostał. Miał okazję do strzelenia gola, podobnie jak Rosołek. Ten drugi dowiedział się, że nie zawsze się trafia. O skuteczność trzeba walczyć - zaznaczył serbski szkoleniowiec. - W tej chwili przed nami jest jeszcze pięć spotkań ligowych oraz mecz w Pucharze Polski. Zanim zaczęliśmy mecz, byliśmy poza podium. Musimy robić wszystko, aby zdobywać trzy punkty. Miejsce w tabeli będzie ważniejsze kiedy indziej - stwierdził Vuković. - To było bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Mi oglądało się to bardzo przyjemnie. Kontrolowaliśmy mecz i cały czas dążyliśmy do strzelenia kolejnych goli. Podeszliśmy do Górnika z respektem, co dało nam grę na tak wysokim poziomie. To był główny warunek, aby wyglądało to tak dobrze - podsumował Serb. (za legia.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny