NEWS / Vuković: Awansowaliśmy z dużą kontrolą i pewnością

14.08.2019 / Ekstraklasa


Vuković: Awansowaliśmy z dużą kontrolą i pewnością

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković nie krył satysfakcji po wygranej na wyjeździe z Atromitosem Ateny 2:0 (1:0) w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy eliminacji rozgrywek Ligi Europy.


Wicemistrzowie Polski awansowali do kolejnej fazy i zmierzą się w niej ze zwycięzcą dwumeczu Glasgow Rangers z FC Midtjylland. Wicemistrzowie Szkocji pokonali już na wyjeździe wicemistrzów Danii 4:2 i są w komfortowej sytuacji przed czwartkową konfrontacją na Ibrox Park. - Wiele osób pamięta to, co było sto lat temu, a nie to, co było rok czy dwa lata temu. Przeszliśmy do kolejnej rundy z dużą kontrolą i pewnością. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że czeka nas wiele meczów w rytmie czwartek-niedziela - podkreślił Vuković dla oficjalnego serwisu Legii. - Duże uznanie dla Cafu, ponieważ nie jest to łatwe wrócić po kontuzji i w pierwszym meczu zaprezentować się z dobrej strony. Cafu wyrażał dużą ochotę do gry. Jestem bardzo zadowolony z występu Sandro Kulenovicia. Pracował dla drużyny i był bliski strzelenia gola. Raz czy dwa bardzo dobrze podawał do partnerów. Stać go na jeszcze więcej, jak całą drużynę - pochwalił Portugalczyka i Chorwata serbski szkoleniowiec. - Nie zgodzę się, że znika z nas teraz presja lub oczekiwania zmaleją. Natomiast do tej pory graliśmy pod wiatr. Dużo więcej mieliśmy do stracenia niż do zyskania. Nie mieliśmy marginesu błędu. Nie jest przez to łatwo przejść, o czym wiedzą wszystkie drużyny w Polsce oraz my. Słowa uznania dla drużyny - podsumował Vuković. (za legia.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.