NEWS / Vaculik spędzi drugi sezon w Zielonej Górze

08.11.2019 / Żużel


Vaculik spędzi drugi sezon w Zielonej Górze

Martin Vaculik będzie nadal ścigać się dla Stelmetu Falubazu Zielona Góra - poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.Dla Słowaka będzie to drugi z rzędu sezon spędzony w Grodzie Bachusa.


- Jego transfer był żużlowym strzałem w dziesiątkę. Znakomicie się tu odnalazł. Tworzy wokół siebie niesamowitą atmosferę - wyznał Wojciech Domagała. - Cieszę się, że w Zielonej Górze zbudował swoją bazę i mam nadzieję, że szybko stąd nie odejdzie. To zawodnik, który wie, na czym polega praca zespołowa, dlatego nie mam żadnych obaw o jego dyspozycję po turniejach Grand Prix. W tym roku był bardzo blisko pozycji medalowej. Oby było jeszcze lepiej za rok - dodał prezes klubu z Winnego Grodu. - To był świetny sezon w moim wykonaniu. Bardzo się cieszę, że tak szybko zaaklimatyzowałem się w Stelmecie Falubazie i w Zielonej Górze. To świetne miejsce dla żużlowca, który chce się rozwijać tak jak ja - podkreślił Vaculik po złożeniu podpisów. - Zależy mi na tym, by mój zespół miał jak najwięcej korzyści i wygrywał mecze dzięki moim dobrym występom na torach ekstraligowych. To mój cel w PGE Ekstralidze. Na pewno to jest miejsce, w którym chciałbym zostać na dłużej - dodał Słowak. (za falubaz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny