NEWS / Vaculik: Przenosiny do Zielonej Góry bardzo mi pomogły

08.10.2019 / Żużel


Vaculik: Przenosiny do Zielonej Góry bardzo mi pomogły

Martin Vaculik podczas poniedziałkowej gali w Warszawie odebrał wyróżnienie dla najlepszego zagranicznego zawodnika PGE Ekstraligi. Słowak wyprzedził w głosowaniu Rosjanina Emila Sajfutdinowa oraz Duńczyka Leona Madsena.


- To mój pierwszy Szczakiel w karierze i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. To dla mnie bardzo duże wyróżnienie i bardzo za nie dziękuję - wyznał Vaculik w rozmowie z oficjalnym serwisem Falubazu Zielona Góra. - Ta nagroda to także zasługa całego zespołu z Zielonej Góry. Wspólnie tworzymy ten zespół i tą statuetkę odebrałem tak naprawdę w imieniu całej drużyny. Dziękuję kibicom, którzy na mnie głosowali i wspierali nas przez cały sezon. Wielkie brawa dla nich - podkreślił podopieczny Adama Skórnickiego. - Jestem zadowolony z decyzji, którą podjąłem rok temu. To najlepszy ruch jaki mogłem zrobić. Przenosiny do Zielonej Góry bardzo mi pomogły. Jestem tu szczęśliwy. Czuję się w Falubazie bardzo dobrze, zostałem świetnie przyjęty nie tylko przez drużynę czy osoby pracujące w klubie, ale przede wszystkim przez kibiców - zaznaczył Słowak. - Moje plany będą bardzo podobne do tych z tego sezonu. Chcę w każdych zawodach jechać jak najlepiej, być silnym punktem drużyny, zdobywać jak najwięcej punktów, a w Grand Prix zająć jak najwyższe miejsce w klasyfikacji - podsumował Vaculik. (za falubaz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny