⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Turgeman: Trener nas motywował

28.06.2020 / Ekstraklasa


Turgeman: Trener nas motywował

- Trener bardzo mocno nas motywował, zwrócił uwagę na elementy, które powinniśmy poprawić i przypomniał mocne strony rywala. Wiedzieliśmy, że porażka sprawiłaby, iż znaleźlibyśmy się w bardzo niebezpiecznym położeniu, a nie chcieliśmy do tego dopuścić.


Daliśmy z siebie nie sto, a dwieście procent, co myślę, że było widać na boisku. Jestem bardzo szczęśliwy, ale teraz patrzę już tylko do przodu i myślę o następnym spotkaniu - powiedział napastnik Wisły Kraków, Alon Turgeman, po wygranym meczu z Górnikiem Zabrze.- Kontuzja i koronawirus utrudniły mi w pewnym momencie grę, dlatego nie mogłem poprawić swojego dorobku strzeleckiego. Na szczęście wróciłem i cieszę się z ponownych występów, ponieważ pragnę pomagać drużynie w realizacji celów, to jest dla mnie kluczowe. Mam nadzieję, że uda mi się w kolejnych spotkaniach również trafiać do siatki rywali - dodał.- Jest to bez wątpienia bardzo ważne zwycięstwo dla całego klubu. Cieszę się, że mogłem przyczynić się do wygranej i wspólnie z kolegami uradowaliśmy kibiców. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty i zrobiliśmy bardzo ważny krok w kierunku utrzymania. Wisła zasługuje na to, aby dalej grać w Ekstraklasie - zakończył Turgeman.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.