NEWS / Towarzysko: Porażka Arki

06.02.2011 / Ekstraklasa

Towarzysko: Porażka Arki

Arka Gdynia przegrała z Zorią Ługańsk 0:2 (0:1) w sparingowym spotkaniu rozgrywanym podczas zgrupowania w Turcji. Pierwsza bramka dla rywali polskiego zespołu padła w 22.

minucie po stracie w środku pola i szybkiej kontrze. Drugi gol został zdobyty w 60. minucie z rzutu karnego po faulu wprowadzonego po przerwie Krystiana Żołnierewicza.

Piłkarze z Gdyni nie zagrali źle. Często utrzymywali się przy piłce, mieli jednak trudności ze stworzeniem dogodnych sytuacji bramkowych, a gdy już do nich dochodziło, zawodziła skuteczność. Rywale wyprowadzali szybkie i skuteczne kontry.

Przez ostatnie dziesięć minut mecz Arka grała w dziesiątkę, gdyż kontuzji doznał Marciano Bruma. Uraz prawdopodobnie nie jest jednak szczególnie groźny.

Skład Arki:

Moretto - Bruma, Rozić (46 Żołnierewicz), Szmatiuk, Wilczyński (46 Bednarek) - Giovanni (46 Labukas), Rafalskis Burkhardt, Płotka (55 Sulima), Zawistowski (55 Czoska), Glavina - Ivanovski.

(ASInfo/arka.gdynia.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.