NEWS / Thomsen: Mogliśmy się wszyscy dobrze zgrać

13.02.2020 / Żużel


Thomsen: Mogliśmy się wszyscy dobrze zgrać

Anders Thomsen chwali sobie pobyt w Szpindlerowym Młynie podczas zimowego zgrupowania Truly.work Stali Gorzów. - Pierwszy raz byłem w tym miejscu i ogólnie w Czechach na nartach.


Nie wiedziałem wcześniej jak to wygląda. Lokalizacja była jak najbardziej trafiona - wyznał Thomsen w rozmowie z oficjalnym serwisem dziewięciokrotnych mistrzów Polski. - Były idealnie warunki do uprawiania narciarstwa. Najważniejsze jednak, że byliśmy tam razem z całym zespołem i ludźmi z klubu, co sprawiło, że mogliśmy się wszyscy dobrze zgrać jeszcze przed startem rozgrywek żużlowych - podkreślił Duńczyk. - Spędziliśmy tam razem każdą minutę. To bardzo fajne. Zajmowaliśmy się samymi rzeczami, które sprawiają frajdę. Ponadto hotel, w którym byliśmy zakwaterowani był naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Według mnie ten obóz to był świetny pomysł - kontynuował Skandynaw. - Najbardziej podobał mi się zjazd w dół gór na sankach. Było już ciemno na dworze, a my mieliśmy taki można rzec mały wzajemny wyścig. Było ślisko, co doprawiało adrenaliny. Ale tak naprawdę cały czas zajęcia były fajne - podsumował Thomsen. Truly.work Stal Gorzów rozpocznie nowy sezon w niedzielę 5 kwietnia konfrontacją przed własną publicznością z broniącą tytułu Fogo Unią Leszno.(za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.