NEWS / Thomsen i Kildemand wzmocnili Stal Gorzów

08.11.2018 / Żużel


Thomsen i Kildemand wzmocnili Stal Gorzów

Anders Thomsen i Peter Kildemand zostali nowymi zawodnikami Stali Gorzów - poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. - Czuję, że nadszedł czas, aby pójść do przodu, rozwijać się i uważam, że Ekstraliga to dobry kierunek.


Byłem szczęśliwy, gdy otrzymałem od Stali ofertę współpracy - wyznał Thomsen, który związał się dwuletnim kontraktem z ekipą z Grodu nad Wartą. - Gorzów jest jednym z najbardziej utytułowanych i profesjonalnych klubów w Polsce, więc byłem pewien, że chcę być członkiem tej drużyny. To bardzo dobry i ambitny klub. Znam Bartka Zmarzlika i kilku innych zawodników, co również jest dla mnie komfortowe. Stal Gorzów to dla mnie wyższy poziom żużla - stwierdził były zawodnik Wybrzeża Gdańsk. - Pozyskanie Andersa to wyzwanie nie tylko dla niego, ale również dla nas. Potencjał, który ma i to co zaprezentował w niższej lidze napawa optymizmem, że jego kariera w naszym klubie nabierze znacznego rozpędu - podkreślił trener Stanisław Chomski.- Podjęcie decyzji o jeździe w Stali Gorzów było bardzo łatwe. To klub z ambicjami z góry tabeli Ekstraligi. Jestem zadowolony, że w przyszłym sezonie będę reprezentował jego barwy - przyznał z kolei Kildemand, który parafował roczną umowę. - Zdaję sobie sprawę, że dla Petera dwa ostatnie sezony nie były najłatwiejsze, pewnie chciałby o nich zapomnieć. Myślę, że wspólnie dokonamy tego, że staną się one przeszłością, a nowy sezon przyniesie pozytywne zmiany, które wpłyną na wzrost poziomu sportowego tego zawodnika w naszym klubie - dodał Chomski. Wcześniej umowy ze Stalą przedłużyli krajowi seniorzy, czyli Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak i Krzysztof Kasprzak.(za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny