NEWS / Sundstroem: Powrót do Stali to duże wyzwanie

18.05.2017 / Żużel


Sundstroem: Powrót do Stali to duże wyzwanie

- Kiedy pojawiła się taka okazja, to chciałem wykorzystać szansę. Wspaniale móc tutaj wrócić - wyznał Linus Sundstroem w rozmowie z oficjalnym serwisem Cash Broker Stali Gorzów.


Szwed w maju został wypożyczony do ekipy z północy Ziemi Lubuskiej na zasadzie wypożyczenia z pierwszoligowego Wybrzeża Gdańsk. Skandynaw uzupełnił w ten sposób kadrę drużyny prowadzonej przez Stanisława Chomskiego, po tym jak kontuzji doznał Krzysztof Kasprzak. - To duże wyzwanie, ale podjąłem je, ponieważ wierzę, że mogę punktować w najwyższej klasie rozgrywkowej. W spotkaniach, w których wystąpię, dam z siebie absolutnie wszystko. Co będzie potem zależy już tylko od trenera - podkreślił Sundstroem, który niegdyś z gorzowianami sięgał już po tytuł w Ekstralidze. - Złoto Drużynowych Mistrzostw Polski było momentem kulminacyjnym w mojej karierze i nigdy go nie zapomnę. Miałem jednak też trudne chwile, kiedy nie zdobywałem żadnych punktów -przypomniał Szwed, który zadebiutuje w konfrontacji z Fogo Unią Leszno. - Mają bardzo silny zespół, tak jak Gorzów. Myślę, że będzie to bardzo dobre i zacięte spotkanie - zapowiada Skandynaw. Transmisja meczu Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno w niedzielę od godz. 18:30 w stacji "nSport + HD!" (za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny