⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Stokowiec: Ten mecz pokazał charakter drużyny i potencjał

28.06.2020 / Ekstraklasa


Stokowiec: Ten mecz pokazał charakter drużyny i potencjał

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył satysfakcji po wygranej 2:1 w Białymstoku z Jagiellonią w niedzielnym spotkaniu 33. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.


Zespół z Trójmiasta po trzecim zwycięstwie z rzędu umocnił się na piątym miejscu w tabeli.- To było to bardzo dobre widowisko. Długo wchodziliśmy w to spotkanie, za dużo było bojaźni i badania się. Pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu - wyznał Stokowiec dla oficjalnego serwisu klubu z Podlasia. - Ten mecz pokazał charakter naszej drużyny i potencjał. Zawsze powtarzam, że w sporcie ważna jest reakcja w momentach kryzysowych. Cała drużyna zareagowała fantastycznie - podkreślił opiekun ekipy z Trójmiasta.- Muszę też pochwalić mój sztab, bo podjęliśmy dobre decyzje kadrowe, dobrze zarządzaliśmy tym meczem i liczy się efekt końcowy. Zasłużyliśmy na zwycięstwo w tym meczu, choć Jagiellonia też mogła się pokusić o coś więcej, bo nie była złą drużyną. Szczególnie w pierwszej połowie, ale w drugiej to już my przejęliśmy stery i gdyby nie kontuzja Saiefa, moglibyśmy pokusić się o jeszcze jedną bramkę - dodał Stokowiec. (za jagiellonia.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.