⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Stipica: Wszyscy walczyli

25.06.2020 / Ekstraklasa


Stipica: Wszyscy walczyli

- Przede wszystkim chciałbym pogratulować wszystkim moim kolegom z drużyny. Każdy z nas walczył zaciekle i to, że nie straciliśmy bramki, to zasługa wszystkich, również graczy ofensywnych.


To prawda, że walczyliśmy o trzy punkty i gdybyśmy mieli nieco więcej szczęścia, to moglibyśmy je zdobyć. Było kilka dogodnych okazji, zwłaszcza w pierwszej połowie. Po zmianie stron trochę spuściliśmy z tonu i skupiliśmy się przede wszystkim na obronie - powiedział po zremisowanym meczu z Lechem Poznań bramkarz Pogoni Szczecin, Dante Stipica.- Taka jest moja rola, zawsze muszę być gotowy, żeby pomóc zespołowi. Nie przypisywałbym jednak wszystkich zasług tylko sobie, każdy z moich kolegów coś dołożył. Wszyscy byliśmy skupieni i waleczni. Tak musimy grać, żeby coś osiągnąć - dodał golkiper.- To, co pokazaliśmy w dwóch spotkaniach rundy finałowej, świadczy o tym, że jesteśmy zespołem groźnym dla rywali, trudnym do sforsowania w obronie, mającym także swoje okazje w ataku. Musimy utrzymać impet i będzie dobrze - zakończył Stipica.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.