⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Stawowy: Będę już ustawiał zespół pod kątem nowego sezonu

25.06.2020 / Ekstraklasa


Stawowy: Będę już ustawiał zespół pod kątem nowego sezonu

- Znamy mocne i słabe strony Wisły Płock. Wiemy, jak dużym potencjałem, jeśli chodzi o dośrodkowania dysponuje Dominik Furman. Przy stałych fragmentach gry będziemy musieli być bardzo czujni i skoncentrowani - powiedział przed sobotnim meczem w Płocku, trener ŁKS-u, Wojciech Stawowy.


- Będę już ustawiał zespół pod kątem nowego sezonu. Chcemy maksymalnie wykorzystać czas, jeśli chodzi o jednostki treningowe jak i mecze, które mamy jeszcze do rozegrania. Będę brał pod uwagę tych zawodników, którzy będą dalej grali w przyszłym sezonie w ŁKS-ie. Mamy w kadrze, młodych i zdolnych piłkarzy i to na nich będziemy budowali zespół na przyszły sezon - dodał szkoleniowiec, który w przyszłym sezonie będzie pracował z łodzianami w 1. lidzie. - Stało się to, czego nikt nie chciał. Starałem się pomóc ŁKS-owi, żeby uniknąć degradacji, a to stało się już faktem. Mamy świadomość, że w ekstraklasie już nie zostaniemy. Przyszły sezon będzie bardzo ważny, bo będziemy chcieli po roku wrócić na najwyższy poziom rozgrywek. Tak cel już został postawiony przede mną i przed zespołem. Od tego nie ma już odwołania - podsumował Stawowy.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.