NEWS / Staszewski: Końcówka meczu kompletnie nam nie wyszła

08.10.2019 / Żużel


Staszewski: Końcówka meczu kompletnie nam nie wyszła

Trener Arged Malesa Ostrovii Mariusz Staszewski przyjął z pokorą wysoką porażkę w Gorzowie z miejscową Stalą 30:60 w pierwszym meczu barażowym o PGE Ekstraligę.


Rewanż odbędzie się w najbliższą niedzielę na torze finalisty Nice 1. Ligi Żużlowej. - Końcówka meczu kompletnie nam nie wyszła i odjechali nam, bo z przebiegu meczu śmiało można było zaryzykować, że uzbieramy 36 punktów - wyznał Staszewski w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Wielkopolski. - Jeśli chodzi o rezerwy taktyczne, one nie szły na Bartosza Zmarzlika, tylko szły na juniora albo na Petera Kildemanda, bo próbowałem ratować remis w tych wyścigach. Trzeba było spojrzeć szerzej. My przyjechaliśmy do Gorzowa po jak najniższą przegraną. Do pewnego momentu nam to wychodziło - podkreślił opiekun pierwszoligowca. - W końcówce najzwyczajniej brakowało nam argumentów. My jesteśmy w Nice 1. Lidze Żużlowej, a oni w PGE Ekstralidze. Niby po starcie dużej różnicy nie było widać, a jednak na mecie pierwsi meldowali się gospodarze. Ta różnica mimo wszystko jest. Sezon dla nas był jednak udany. Pięknie byłoby w ostatnim meczu obronić twierdzę Ostrów - podsumował Staszewski. (za tzostrovia.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny