NEWS / Sparing: Remis Arki Gdynia z Larne FC

12.07.2019 / Ekstraklasa

Sparing: Remis Arki Gdynia z Larne FC

Arka Gdynia zremisowała z Larne FC 1:1 (0:0) w meczu sparingowym rozegranym w Gniewinie. Zespół z PKO Ekstraklasy prowadzenie w tym spotkaniu objął w 58.

minucie. Wówczas Kamil Antonik uderzeniem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali. Przyjezdni doprowadzili do wyrównania dopiero w 81. minucie za sprawą trafienia Davida McDaida, który zdołał ograć Olczyka i umieścić futbolówkę w siatce. Dla gdynian to ostatni mecz kontrolny rozegrany w ramach zgrupowania. Pierwszy ligowy mecz Arka rozegra 19 lipca z Jagiellonią Białystok. Larne FC to zespół z Irlandii Północnej i beniaminek tamtejszej ekstraklasy.* * * * * *Arka Gdynia - Larne FC 1:1 (0:0)Bramki: Antonik 58 - McDaid 81.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.