⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Sokołowski: Czujemy niedosyt

28.06.2020 / Ekstraklasa


Sokołowski: Czujemy niedosyt

- Czujemy spory niedosyt, ale biorąc pod uwagę przebieg całego meczu ten punkt trzeba szanować, bo przez większą część drugiej połowy graliśmy w dziesięciu - przyznał Patryk Sokołowski po zremisowanym meczu z Legią Warszawa.


- Myślę, że odpowiednie przygotowanie taktyczne i dobra robota na boisku. To się sprawdziło po raz kolejny. Wiadomo, że w rywalizacji z Legią w sytuacjach podbramkowych trzeba być bardzo skutecznym, bo tych okazji może nie być zbyt dużo. Drugim warunkiem było dobrze bronić. Przez długi czas nam się to udawało, choć grając w dziesiątkę to zadanie jest oczywiście dodatkowo utrudnione, ale ważne, że wywozimy z tej rywalizacji punkt. Optymistycznie możemy patrzeć w przód - dodał Sokolowski.- Trudno nam jest myśleć o mistrzostwie. Legia we wszystkich meczach musiałaby tracić punkty, co wydaje się mało prawdopodobne. My koncentrujemy się na spotkaniach, które przed nami. Będziemy się starali wygrać wszystko do końca, żeby uzbierać jak najwięcej punktów. Zobaczymy jak będzie - zakończył zawodnik Piasta Gliwice.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.