⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Sobolewski: Udało się strzelić dwa gole i za to chwała

27.06.2020 / Ekstraklasa

Sobolewski: Udało się strzelić dwa gole i za to chwała

Trener Wisły Płock Radosław Sobolewski nie krył zadowolenia po pokonaniu przed własną publicznością ŁKS 2:0 (2:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 33. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Jedenaste zwycięstwo w sezonie umocniło "Nafciarzy" na dwunastym miejscu w tabeli. - Zdobyliśmy bardzo ważne i cenne trzy punkty, które przybliżają nas do ostatecznego celu, jakim jest utrzymanie Wisły Płock w ekstraklasie. Gratuluję chłopakom postawy w spotkaniu, zwłaszcza w pierwszej połowie, w której chcieliśmy podejść wysoko pod przeciwnika i bardzo mocno zależało nam, aby strzelić bramkę - wyznał Sobolewski dla oficjalnego serwisu klubu z Mazowsza.- Udało się strzelić dwie i za to chwała. Natomiast jeżeli chodzi o drugą połowę chcieliśmy trochę poczekać na przeciwnika, wpuścić go na swoją połowę. Wydaje mi się, że zbyt mocno oddaliśmy inicjatywę i ŁKS kilkukrotnie doszedł do swoich sytuacji. Niemniej jednak cały mecz oceniam bardzo pozytywnie - podsumował Sobolewski. (za wisla-plock.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.