NEWS / Sławomir Peszko: Od razu sobie całą akcję w głowie ustawiłem

25.09.2016 / Ekstraklasa


Sławomir Peszko: Od razu sobie całą akcję w głowie ustawiłem

- Mam kontakt z trenerem Adamem Nawałką przez cały czas. Cieszę się, bo po takim występie jestem bliżej powołania. Jestem gotowy na milion procent - przyznał po spotkaniu z Ruchem Chorzów (2:1) piłkarz Lechii Gdańsk, Sławomir Peszko.


Biało-Zieloni po 10. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli pierwsze miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty. Nad drugą w tabeli Bruk-Bet Termalicą Nieciecza mają dwa "oczka" przewagi.

- Ostatnio raczej szukałem ostatniego podania, brakowało mi tych trafień. Tym razem od razu sobie całą akcję w głowie ustawiłem: zejście na prawą nogę i strzał. Obrońcy cofali się, nikt mnie nie zaatakował - stwierdził skrzydłowy Lechii Gdańsk, cytowany przez "lechia.pl".

- Myślałem o tym, że wyjdziemy zaraz z jakąś szybką kontrą i strzelimy kolejnego gola. Były ku temu sytuacje, chociażby Marco i Rafała Wolskiego. Analizowałem to, rywale praktycznie nie stworzyli sobie dogodnych okazji. Cieszę się, że drużyna w trudnych momentach wytrzymuje - kontynuował.

- Mam kontakt z trenerem Adamem Nawałką przez cały czas. Cieszę się, bo po takim występie jestem bliżej tego powołania. Jestem gotowy na milion procent. Jeśli dostane wezwanie od selekcjonera, pojadę na kadrę z wielką przyjemnością. Gra w drużynie narodowej to coś fantastycznego - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny