⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Skowronek: Pierwsza połowa do zapomnienia

28.06.2020 / Ekstraklasa


Skowronek: Pierwsza połowa do zapomnienia

- Jeśli chodzi o pierwszą połowę, to jest ona do zapomnienia. Na pewno nie zagraliśmy jej tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Natomiast w tej drugiej, to poza tym, że strzeliliśmy gola, to cieszę się z postawy piłkarzy, bo to jest kierunek, który chcemy obrać.


Myślę tutaj o sprawie i pressingu i operowaniu piłką. Zdecydowana poprawa i cieszę się, że ta przerwa dużo nam dała - mówił po niezwykle cennym zwycięstwie w Zabrzu, trener piłkarzy Wisły Kraków, Artur Skowronek.- Daliśmy sobie nawzajem ogromny impuls, który od razu przerodził się na boisku, od początku drugiej połowy. Widać, że taka droga się opłaca i należy nią dalej iść. Gratuluję piłkarzom, bo bardzo trudny tydzień za nami. Teraz mamy trochę dłuższą sprawę regeneracji do meczu piątkowego i na pewno będziemy gotowi do kolejnej ciężkiej pracy - zapewnił Skowronek.- To jest nasze i oczywiście tego tutaj nie powiem, ale cieszę się, że od strony merytorycznej chłopaki złapali to, jak ta druga połowa ma wyglądać, a inne sprawy to są sprawy szatni - zakończył.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.