⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Skowronek: Nie przywiązuję wagi do procentowych wyliczeń szans na utrzymanie

27.06.2020 / Ekstraklasa


Skowronek: Nie przywiązuję wagi do procentowych wyliczeń szans na utrzymanie

- Nie weszliśmy po pandemii od razu na wysokie obroty, ale też przeczuwaliśmy, że 2-3 mecze mogą zrobić bardzo dużo pozytywnego. I tak właśnie się stało.


Złapaliśmy z powrotem rytm meczowy, treningowy i regeneracyjny - powiedział przed meczem z Górnikiem Zabrze, trener Wisły Kraków, Artur Skowronek. - Drużyna Górnika jest bardzo dobrze zorganizowana. Bardzo dobrze czuje się w kontrataku, niezależnie czy to u siebie, czy na wyjeździe. Teraz dużo pomagają im kibice. To zespół, który generalnie, nieważne gdzie, najmniej w lidze utrzymuje się przy piłce i to pokazuje sposób ich gry. Jeżeli damy im przestrzeń, to będą problemy, ale zrobimy wszystko, by tę przestrzeń kontrolować - zapewnił szkoleniowiec Białej Gwiazdy. - Nie przywiązuję wagi do procentowych wyliczeń szans na utrzymanie, bo to są liczby, a my musimy robić swoje na boisku, dlatego nieźle zaprezentowaliśmy się w ostatnim spotkaniu. Za nami dobra regeneracja i jestem przekonany, że w głowach naszych piłkarzy i trenerów jest tylko jedno: zwycięstwo. Chcemy przybliżyć się do naszego upragnionego celu w tym sezonie, jakim jest utrzymanie, myśląc tylko o sprawach absolutnie piłkarskich - stwierdził trener krakowian.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.