NEWS / Skowronek: Górnik Zabrze jest świetnie poukładany

05.12.2019 / Ekstraklasa


Skowronek: Górnik Zabrze jest świetnie poukładany

Trener Wisły Kraków Artur Skowronek mobilizuje swoich podopiecznych przed konfrontacją w Zabrzu z Górnikiem w ramach 18. kolejki PKO Ekstraklasy. "Biała Gwiazda" przyjedzie na obiekt czternastokrotnych mistrzów Polski po serii dziewięciu kolejnych ligowych porażek.


- Czas działa na naszą korzyść, lepiej się poznajemy i dzięki temu praca jest płynniejsza. Najważniejszym moim zadaniem jest to, aby bardzo dobrze trafić z personaliami i to właśnie czas sprawia, że mogę te decyzje podejmować skuteczniej - wyznał Skowronek w rozmowie z oficjalnym serwisem trzynastokrotnych mistrzów Polski. - Czasami kontuzje wymuszają na nas pewne rzeczy, ale trzeci tydzień pracy, wspólne rozmowy i zajęcia powodują, że jestem przekonany, że trafimy ze składem. Jeśli chodzi o przygotowania do najbliższego spotkania, to ten mikrocykl był skrócony, szukaliśmy dobrej regeneracji po bardzo intensywnym meczu z Lechią. Cieszę się, że mamy naładowane akumulatory, zespół bardzo żywo reaguje na zajęciach treningowych i to pokazuje po raz kolejny wielką motywację wewnątrz szatni, aby osiągnąć dobry wynik w Zabrzu - podkreślił szkoleniowiec "Białej Gwiazdy". - Jedenaście meczów bez zwycięstwa to na pewno dyskomfort dla drużyny. Jest to jednak zespół świetnie poukładany, który czuje się dobrze w kontrataku. Zabrzanie mają pomysł na stale fragmenty gry i mają warunki fizyczne. A jaki my mamy plan? Chcemy rozwijać drużynę. Cieszę się, że widać postęp w organizacji gry, mówi się powoli o tym, jak Wisła ma grać do końca roku. Chcemy wykorzystać pewne przestrzenie, być dłużej przy piłce i szukać sytuacji - dodał Skowronek. (za wisla.krakow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny