NEWS / Skowronek: Byliśmy zdecydowanie lepsi od przeciwnika

02.12.2019 / Ekstraklasa


Skowronek: Byliśmy zdecydowanie lepsi od przeciwnika

Nie pomogła na razie zmiana trenera w Wiśle Kraków. "Biała Gwiazda" przegrała drugi mecz z rzędu pod wodzą Artura Skowronka, ulegając u siebie w niedzielę w PKO Ekstraklasie Lechii Gdańsk 0:1.


- Może to dziwnie zabrzmi, ale ja o ten zespół jestem naprawdę spokojny. Jeżeli do tego, co teraz pokazaliśmy, dołożymy więcej spokoju i zaczniemy wykańczać te sytuacje, które tworzymy, to potwierdzi się to, co powiedziałem wcześniej, stać nas na serię, nawet jeszcze w tym roku - powiedział Skowronek. - Byliśmy zdecydowanie lepsi od przeciwnika, chociaż oczywiście liczy się to, co znajdzie swoje miejsce w sieci. Stworzyliśmy 19 sytuacji, nie wszystkie klarowne, jednak zawodników niekiedy zżera stres, a ta ogromna liczba okazji kończy się zaledwie jednym celnym strzałem. To należy poprawić, by zacząć odbijać się w tabeli - dodał. - Dziękuję moim graczom za zaangażowanie i serce, jakie włożyli w zakończonym meczu. Piłka po raz kolejny pokazała, jak cienka jest granica między zwycięstwem a porażką. Mamy twarde charaktery i na pewno kolejny tydzień rozpoczniemy zmotywowani, by przełamać się w Zabrzu - podkreślił. Wisła Kraków zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze zdobytymi 11 punktami. W następnej kolejce zmierzy się piątek na wyjeździe z Górnikiem, który ma 17 "oczek" i plasuje się na 12. pozycji. (za wisla.krakow.pl).

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny