⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Skowronek: Byliśmy pazerni

24.06.2020 / Ekstraklasa


Skowronek: Byliśmy pazerni

- Wszyscy wiemy jak ważny był to mecz dla układu tabeli i jak bardzo były potrzebne naszej drużynie te trzy punkty. Żeby zostały one u nas w domu, to musiało spełnić się nasze hasło przewodnie na ten mecz, czyli pazerność na to zwycięstwo.


Taka bardzo duża determinacja i dołożenie czegoś więcej niż 100 procent, żeby tak się stało. I ja bardzo gratuluję piłkarzom, że było to bardzo mocno widoczne - powiedział po zwycięskim meczu z Wisłą Płock, trener zespołu "Białej Gwiazdy", Artur Skowronek.- Bardzo dużo się nabiegaliśmy, pomimo tego, że przed chwilą graliśmy mecz i tak to musi wyglądać - tak się walczy o utrzymanie i jeszcze raz gratuluję piłkarzom. Do tego jesteśmy zadowoleni z tego, jak w wielu momentach wyglądała nasza gra, szczególnie w pierwszej połowie. Bo w tym ataku pozycyjnym, którego się dziś spodziewaliśmy, wyglądało to nieźle. Te sytuacje, które zdobywaliśmy były planowane. Czegoś jeszcze w polu karnym brakowało i o tym wiemy, ale o to powalczymy w następnym meczu. Dziś jeszcze raz gratuluję drużynie, regenerujemy się i jedziemy po kolejne punkty do Zabrza - dodał szkoleniowiec Wisły Kraków.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.