NEWS / Skórnicki: Zawodowców nie musimy kontrolować

04.12.2018 / Żużel


Skórnicki: Zawodowców nie musimy kontrolować

- Doświadczeni zawodnicy, którzy przejeździli już parę lat, nie muszą pracować tak dużo jak ich młodsi koledzy - wyznał Adam Skórnicki w rozmowie z oficjalnym serwisem Falubazu Zielona Góra.


Kadrę siedmiokrotnych mistrzów Polski jesienią wzmocnili doświadczony Duńczyk Nicki Pedersen i Słowak Martin Vaculik. Nowym juniorem został natomiast Norbert Krakowiak. - Zawodowców nie musimy też za bardzo kontrolować, bo doskonale znają swoje organizmy i ich tok treningów przygotowywany jest indywidualnie. Młodzież musi jednak wybiegać trochę więcej wybiegać, więc ich okres treningowy jest intensywniejszy - podkreślił szkoleniowiec zespołu z Grodu Bachusa. - Juniorzy, którzy rozpoczęli treningi, na pierwszy obóz pojadą już w styczniu. Wspólnie z akrobatami i trenerem Radkiem Walczakiem będą oni ćwiczyć w Białce Tatrzańskiej - ujawnił opiekun siedmiokrotnych mistrzów Polski. - Cała drużyna Falubazu wybiera się natomiast 10 lutego na obóz narciarski do Norweskiej Doliny w Szklarskiej Porębie. Będziemy już wtedy za szczytem treningowym i ten tydzień poświęcimy na to, aby pobyć razem, pojeździć na nartach i złapać troszeczkę rozluźnienia - podsumował Skórnicki. (za falubaz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny