NEWS / Skórnicki: Smoliński pojechałby gorzej od Protasiewicza

12.06.2018 / Żużel


Skórnicki: Smoliński pojechałby gorzej od Protasiewicza

Adam Skórnicki z pokorą przyjął przegraną Falubazu Zielona Góra w Gorzowie z miejscową Cash Broker Stalą 35:49 w rewanżowych derbach Ziemi Lubuskiej.Podopieczni byłego indywidualnego mistrza Polski doznali w ten sposób już szóstej porażki w sezonie i nadal zajmują siódme miejsce w tabeli PGE Ekstraligi.


Słabszy dorobek ma jedynie MrGarden GKM Grudziądz. - Na samym początku nie było źle z nami, trzymaliśmy się Stali. Dobrze wychodziliśmy spod taśmy. Później popełniliśmy trochę błędów, a po tym równaniu spełnił się ten sam scenariusz, co w poprzednim meczu gorzowskiej drużyny z Włókniarzem - wyznał Skórnicki dla oficjalnego serwisu Stali. - Martin Smoliński jest w drużynie. Przepraszam, że nie spełniłem oczekiwań i nie zabrałem go na derby. Po meczu możemy się zastanawiać czy Smoliński pojechałby lepiej od Kacpra Gomólskiego i czy wtedy na tym samym poziomie pojechałby Zengota. Aby odsuwać kogoś od składu najpierw trzeba mieć zawodnika, który jest w stanie zrobić to samo, co Piotr Protasiewicz i wtedy można się zastanawiać nad zmianą. Według mnie Smoliński pojechałby gorzej - podkreślił opiekun Falubazu. - Nie jestem zawiedziony postawą Protasiewicza i Gomólskiego. To nie są zawodnicy, którzy w momencie przegranej w meczu i zrobienia przez nich niewielkiej ilości punktów, powiedzieliby, że mają wszystko w nosie. Oni przeżywają to jeszcze pięć razy bardziej. Czasami tak po prostu wychodzi - podsumował Skórnicki. (za stalgorzow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny