NEWS / Skórnicki: Dla nas ten tor nie był komfortowy

10.06.2019 / Żużel


Skórnicki: Dla nas ten tor nie był komfortowy

Trener Falubazu Zielona Góra Adam Skórnicki nie krył rozczarowania po przegranej w Częstochowie z forBET Włókniarzem 39:51 w ósmej rundzie PGE Ekstraligi.


Siedmiokrotni mistrzowie Polski nie obronili punktu bonusowego i po trzeciej porażce w sezonie pozostali na trzeciej lokacie w tabeli rozgrywek PGE Ekstraligi.- Jeśli tor rano był nieregulaminowy, cztery godziny przed meczem był nieregulaminowy, a na meczu już jest wszystko ok, to trzeba przyklasnąć tym, którzy są za to odpowiedzialni - żalił się Skórnicki w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Grodu Bachusa. - Markowi Cieślakowi w końcu udało się zrobić taki tor jaki chciał. Dla nas ten tor nie był komfortowy i dlatego traciliśmy pozycje. Gospodarze mieli nóż na gardle i pewnie mieli większe pozwolenie na robienie z torem co im się podoba - podkreślił opiekun zespołu z Winnego Grodu. - Piotr Protasiewicz miał problemy z dopasowaniem się do toru. Przed swoim drugim startem, na ostatnia chwilę zmienił motocykl i było już lepiej na starcie, jednak na trasie wciąż czegoś brakowało. Jechaliśmy o pełną pulę, a skończyło się na niczym. Częstochowa miała cięższe momenty w tym sezonie, ale pokazała, że potrafią z tego wyjść. Mamy teraz ciężki tydzień, przed nami mecz z Unią Leszno - dodał Skórnicki. (za falubaz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny