NEWS / SGB Premiership: "Wiedźmy" nowym liderem po wygranej z beniaminkiem, cztery punkty Pieszczka

13.05.2019 / Żużel


SGB Premiership: "Wiedźmy" nowym liderem po wygranej z beniaminkiem, cztery punkty Pieszczka

Peterborough Panthers ulegli u siebie Ipswich Witches 39:51 w poniedziałkowym spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership. Na owalu East of England Showground czterokrotnie pojawiał się na torze Krystian Pieszczek.


Wychowanek Wybrzeża Gdańsk wygrał jeden z czterech biegów i wywalczył cztery punkty dla gości z hrabstwa Suffolk. Wśród "Wiedźm", które po trzecim zwycięstwie w sezonie objęły prowadzenie w ligowej tabeli, najlepiej radzili sobie Australijczyk Jake Allen, Chris Harris oraz Richard Lawson. Wszyscy zapisali na swoich kontach po dziewięć punktów. Po osiem "oczek" dorzucili Daniel King i Australijczyk Cameron Heeps. Prym w szeregach beniaminka wiódł natomiast Charles Wright, który wygrał cztery z sześciu swoich wyścigów i zgromadził w sumie czternaście punktów. Siedem "oczek" uzbierał Australijczyk Rohan Tungate, a sześć Duńczyk Hans Andersen. "Pantery" doznały w ten sposób trzeciej porażki w sezonie i pozostały na czwartej lokacie w tabeli.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny