NEWS / Semper: Buffon jest najlepszy w historii

26.09.2016 / Włochy


Semper: Buffon jest najlepszy w historii

We wtorek w meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Dinamo Zagrzeb przed własną publicznością zmierzy się z Juventusem.

Na przedmeczowej konferencji prasowej golkipera gospodarzy, Adrian Semper w samych superlatywach wypowiedział się na temat swojego rywala, Gianluigiego Buffona.


Na inaugurację fazy grupowej Champions League Dinamo Zagrzeb przegrało z Olympique Lyon 0:3. Ekipa ze stolicy Chorwacji już w najbliższy wtorek chce odbić się od dna i przed własną publicznością zdobyć pierwsze punkty w tegorocznej edycji rozgrywek.

Rywalem Dinamo będzie Juventus, którego bramkarz, Gianluigi Buffon, jest idolem dla Adriana Sempera, 18-letniego golkipera Dinamo.

- Buffon jest najlepszym bramkarzem w historii, to jeden z moich idoli - powiedział młody bramkarz Dinamo na konferencji prasowej, cytowany przez portal football-italia.net. - Wiemy, mamy do czynienia ze świetnym zespołem, ale my odrobiliśmy naszą pracę domową - dodał Semper.

Mistrzowie Włoch przyjadą do Zagrzebia z jednym punktem na koncie, który zdobyli bezbramkowo remisując z Sevillą.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny