⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Runje: Legię interesował tylko remis

25.06.2020 / Ekstraklasa


Runje: Legię interesował tylko remis

- Mieliśmy kilka okazji, ale w mojej opinii zabrakło nam piłkarskich umiejętności przy ostatnich podaniach. Dobrze graliśmy do dwudziestego metra od bramki przeciwnika.


Legia przyjechała po remis - mówił po meczu z Legią Warszawa, stoper Jagiellonii Białystok - Ivan Runje.- Myślę, że ostatnie remisy z Legią wynikają z tego, że Legia bardzo nas respektuje w spotkaniach w Białymstoku. Przyjeżdżają głównie się bronić i grać na 0:0. Tak było, gdy ostatni raz grali przeciwko nam, gdy wywalczyli mistrzostwo i podobnie było dzisiaj. Nie byli groźni, wydawało nam się, że mamy wszystko pod kontrolą i dominujemy. Mieliśmy kilka okazji, ale w mojej opinii zabrakło nam piłkarskich umiejętności przy ostatnich podaniach. Dobrze graliśmy do dwudziestego metra od bramki przeciwnika, a potem brakowało nam umiejętności - przyznał Chorwat.- Wydawało mi się, że celem Legii było wywalczenie remisu, grali na punkt, chcieli wykorzystać stałe fragmenty bądź kontry. Na nasze szczęście dobrze kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku i nie pozwoliliśmy rywalowi na zbyt wiele. Powstrzymaliśmy groźne kontry przeciwnika. Żałujemy jedynie, że nie wygraliśmy. Mimo wszystko czujemy niedosyt, bo mogliśmy i chcieliśmy ten mecz wygrać. Gdybyśmy mieli o dwa punkty więcej, byłoby bardzo dobrze, ale teraz musimy patrzeć tez na to, co wydarzy się w starciu Śląska z Cracovią - zakończył.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.