NEWS / Runjaic: Graliśmy efektywnie i byliśmy zdyscyplinowani

15.03.2019 / Ekstraklasa


Runjaic: Graliśmy efektywnie i byliśmy zdyscyplinowani

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaic nie był do końca zadowolony z gry swoich podopiecznych pomimo wygranej w Płocku z Wisłą 2:0 w meczu otwierającym zmagania 26.


kolejki LOTTO Ekstraklasy. "Portowcy" po dwunastym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach awansowali na czwarte miejsce w klasyfikacji.- Nasz zespół dobrze zareagował po porażce z Zagłębiem i to bardzo cieszy. Na pewno nie był to jeden z naszych najlepszych meczów. W szczególności na początku mieliśmy swoje problemy - wyznał Runjaic dla oficjalnego serwisu klubu z Pomorza Zachodniego. - Graliśmy efektywnie i byliśmy zdyscyplinowani. Walczyliśmy, każdy za każdego. W odpowiednim czasie strzeliliśmy bramki. Nie wiem, czy wygrana była zasłużona, ale liczą się trzy punkty i jestem z nich szczęśliwy - podkreślił niemiecki szkoleniowiec. - To był dla mojego zespołu bardzo ważny mecz pod kątem mentalnym. To było widać. Na pewno nie graliśmy tak, jak moglibyśmy sobie to wymarzyć. Jesteśmy w procesie rozwoju zespołu i to też jest ważne. Cieszę się, że Łukasz Załuska zagrał na zero z tyłu. Jestem też bardzo zadowolony z Jarka Fojuta - podsumował Runjaic. (za pogonszczecin.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny