NEWS / Rolnicki: Mam spore oczekiwania względem siebie

05.12.2017 / Żużel


Rolnicki: Mam spore oczekiwania względem siebie

- Miałem kilka ciekawych propozycji z innych klubów - wyznał Patryk Rolnicki w rozmowie z oficjalnym serwisem Unii Tarnów. Podstawowy junior trzykrotnych mistrzów Polski jest przekonany, że drużyna "Jaskółek" poradzi sobie w nowym sezonie i utrzyma się na szczeblu PGE Ekstraligi.


- Jestem trochę zaskoczony tym, jak ocenia się naszą drużynę. Pojawia się wiele negatywnych komentarzy, skład jest krytykowany, a ja uważam, że ta drużyna ma naprawdę spory potencjał - podkreślił Rolnicki. - Na pewno jesteśmy w stanie utrzymać się w lidze, a przy odrobinie szczęścia możemy powalczyć o coś więcej - deklaruje młody zawodnik zespołu z Małopolski. - Bardzo chciałem zostać w Tarnowie. Tutaj się wychowałem, tutaj zacząłem swoją przygodę z żużlem, a do tego w Tarnowie wszystko mi odpowiada. Uważam, że nie ma sensu zmieniać tego, co funkcjonuje właściwie - kontynuował żużlowiec "Jaskółek". - Przed sezonem 2017 zapowiedziałem, że chciałbym zostać najlepszym juniorem Nice 1. Ligi Żużlowej. Cieszę, że ten ważny dla mnie cel udało się osiągnąć. Co do wymagań względem siebie, to w tym momencie nie chciałbym dokładnie precyzować, ale mogę zdradzić, że oczekiwania względem siebie mam naprawdę spore - dodał Rolnicki.(za unia.tarnow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny