NEWS / Robak: Cieszę się, że trener od początku na mnie postawił

24.09.2016 / Ekstraklasa


Robak: Cieszę się, że trener od początku na mnie postawił

Od momentu objęcia drużyny przez Nenada Bjelicę, w świetnej dyspozycji strzeleckiej jest Marcin Robak. Napastnik Lecha Poznań w ostatnich trzech spotkaniach zdobył cztery bramki.


Ostatnie tygodnie były dla Robaka bardzo udane. Lechita najpierw trafiał do bramki Pogoni Szczecin oraz Lechii Gdańsk w spotkaniach Lotto Ekstraklasy, a następnie w minioną środę znalazł sposób, by pokonać golkipera Ruchu Chorzów w meczu pucharowym. Łącznie w obecnym sezonie ma na swoim koncie sześć goli.

- Cieszę się, że gram w podstawowym składzie Lecha Poznań i zdobywam bramki. Jeszcze bardziej jestem zadowolony, gdy strzelone gole dają punkty mojej drużynie. Z każdym kolejnym udanym występem moja pewność siebie rośnie i gra mi się zdecydowanie łatwiej - mówi Robak w rozmowie z oficjalną witryną zespołu z Wielkopolski.

Lechita zadomowił się na stałe w wyjściowej jedenastce i jest pierwszym wyborem Bjelicy na pozycji środkowego napastnika. - Cieszę się, że trener od samego początku na mnie postawił. Odkąd przyszedł do Lecha, regularnie zdobywam bramki i mam nadzieję, że ta seria będzie trwać jak najdłużej - przyznaje.

Dobrą skuteczność Robaka dostrzega także chorwacki trener, który nie szczędził pochwał swojemu podopiecznemu podczas piątkowej konferencji prasowej. - Robak? Od momentu, gdy tutaj pracuję, Marcin nie miał robionych badań krwi. Najlepszymi wynikami badań są bramki, które regularnie zdobywa. O innej diagnozie nie mogę mówić w przypadku tego zawodnika - ocenia trener cytowany przez lechpoznan.pl.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny