NEWS / Raków lepszy od Zagłębia Sosnowiec w sparingu

12.07.2019 / Ekstraklasa

Raków lepszy od Zagłębia Sosnowiec w sparingu

Raków Częstochowa pokonał Zagłębie Sosnowiec 2:0 w meczu kontrolnym, rozegranym na Stadionie Ludowym.W pierwszej połowie oba zespoły nie potrafiły strzelić gola.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 68. minucie Rusłan Babenko Rusłan Babenko. Ukrainiec uderzył mocno i skutecznie sprzed pola karnego.Drugiego gola dla beniaminka strzelił inny zawodnik pozyskany w letnim oknie transferowym. Andrija Luković wbiegł z piłką w pole karne i pokonał golkipera Zagłębia.Raków pierwszy mecz w PKO Ekstraklasie rozegra 20 lipca z Koroną Kielce. Natomiast Zagłębie Sosnowiec rozpocznie sezon w Fortuna 1. lidze od spotkania z spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała.* * * * * *Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (0:0)Bramki: Babenko 68, Luković 88.Raków: Gliwa - Szymonowicz, Azemović, Kasperkiewicz, Malinowski (46. Apolinarski), Babenko, Sapała, Kun, Domański (77. Luković), Szczepański (77. Lewicki), Musiolik.Miszta (46. Perdijić) - Ryndak (58. Olszewski), Polczak (58. Radkowski), Kraczunow (70. zawodnik testowany), Nawotka - Radwanek (46. Słomka), Sinior (58. Stewart; 80. Kieca), zawodnik testowany (58. Szczepanek), Pawłowski (58. Mularczyk), Małecki (58. Szwed) Piasecki (46. Góral). (za: Zagłębie Sosnowiec, Raków Częstochowa)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.