NEWS / Rafał Grzyb: Środki ostrożności dużo nam dały

26.03.2020 / Ekstraklasa


Rafał Grzyb: Środki ostrożności dużo nam dały

Asystent trenera Jagiellonii Białystok i były piłkarz tego klubu, Rafał Grzyb, wziął udział w telekonferencji zorganizowanej przez Urząd Miejski w Białymstoku.


Grzyb opowiedział o funkcjonowaniu klubu w okresie zawieszenia rozgrywek z powodu koronawirusa.- Na chwilę obecną można powiedzieć, że nie funkcjonujemy. Oczywiście mówię tu o całym zespole. Nie ma możliwości spotykania się w grupach, dlatego też zawodnicy otrzymali indywidualne rozpiski na nadchodzące dni. Nie ma innego wyjścia. Wiadomo, jakie mamy obostrzenia, a ponadto my sami nie chcemy narażać siebie, naszych rodzin oraz zawodników. Na chwilę obecną nie słyszałem o żadnym przypadku, aby któryś z zawodników miał bądź był zakażony koronawirusem. Te środki ostrożności na pewno dużo nam dały. Wiele jest przykładów, zawodnicy wrzucają na Twittera czy Facebooka, ćwiczeń wykonywanych w domu. Jeżeli nie, to korzystają z uroków przyrody. Oczywiście mówię tu o pobliskich parkach, lasach czy ścieżkach polnych. Na chwilę obecną innego wyjścia nie ma - powiedział 37-letni szkoleniowiec.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny