⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Puerto: Mieliśmy przewagę

29.06.2020 / Ekstraklasa


Puerto: Mieliśmy przewagę

- Znowu jest nam żal straty dwóch punktów, bo drugi mecz z rzędu remisujemy, gdzie powinniśmy zgarnąć trzy punkty. Śląsk mógł nam właściwie tylko zagrozić po stałych fragmentach gry, w ten sposób szukał swoich szans i tak zdobył dwie bramki - powiedział defensor Śląska, Ismael Puerto, po meczu z Lechem Poznań.


- Byliśmy dobrze zorganizowani i z gry trudno było im cokolwiek stworzyć. W pierwszej połowie warunki były jakie były i żadna z drużyn nie chciała popełnić błędu grając bardzo prosto. Mieliśmy swoje sytuacje, prowadziliśmy do przerwy 1:0, a w drugiej połowie Śląsk bardziej się otworzył. Szkoda, że nie wywozimy stąd trzech punktów, bo był to bardzo ważny mecz - dodał.- W drugiej połowie mieliśmy już w moim odczuciu zdecydowaną przewagę. Wykreowaliśmy wiele okazji i jestem bardzo zadowolony z tego, jak walczyła i pracowała na boisku cała drużyna. Musieliśmy gonić wynik, zespół pokazał charakter. Wszyscy dawali z siebie sto procent, walcząc o każdą piłkę - zakończył Puerto.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.