NEWS / Pospisil: Będziemy gotowi do spotkania i wygramy

23.05.2020 / Ekstraklasa


Pospisil: Będziemy gotowi do spotkania i wygramy

- Trudno powiedzieć, w jakiej jesteśmy dyspozycji, bo to dopiero zweryfikuje pierwszy mecz - wyznał Martin Pospisil w rozmowie z oficjalnym serwisem Jagiellonii Białystok.


Zespół z Podlasia kończy trzeci tydzień przygotowań do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy, które zaplanowano na ostatni weekend maja. - Na razie przechodzimy swoisty, drugi okres przygotowawczy. Wierzę, że będziemy gotowi do pierwszego spotkania i wygramy - podkreślił Pospisil. - Nigdy wcześniej podczas mojej kariery nie zdarzyła się tak długa pauza, podobnie zresztą jak w przypadku innych zawodników. Musieliśmy przebywać w domach i nie mieliśmy zbyt wiele alternatyw, żeby się poruszać. Po jednym, dwóch tygodniach człowiek szukał dla siebie jakiegoś zajęcia - stwierdził Czech. - Podczas wymuszonej przerwy głównie biegaliśmy, ale to jednak co innego, niż gra na boisku z piłką. Uważam, że drugi i trzeci tydzień zajęć były już w porządku. Widzę po chłopakach, że czują się dobrze i będą dobrze przygotowani do pierwszego meczu - kontynuował pomocnik Jagiellonii. - Teraz możemy dłużej ze sobą porozmawiać i przyznam szczerze, że atmosferę powrotu czuję dopiero od poniedziałku. Przerwa od rozgrywek była bardzo długa, więc nie możemy teraz wracać pamięcią do tego, co było przed nią. To nie będzie miało żadnego przełożenia na teraźniejszość - podsumował Pospisil. (za jagiellonia.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny