⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / PKO Ekstraklasa: Bezbramkowy remis Lecha z Pogonią

24.06.2020 / Ekstraklasa

PKO Ekstraklasa: Bezbramkowy remis Lecha z Pogonią

Lech Poznań zremisował u siebie bezbramkowo z Pogonią Szczecin w meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy.Dla "Kolejorza" to dziesiąty remis w tym sezonie i piąte spotkanie z rzędu bez porażki.

Poznaniacy nie wykorzystali jednak okazji, by wskoczyć na pozycję wicelidera. Lech zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 53 punktów.Pogoń natomiast nie wygrała czwartego kolejnego spotkania i jest ósma, ma na koncie 46 punktów.* * * * * *Tak mogły paść bramki:W pierwszej połowie najlepszą sytuację miał Hubert Matynia, który wbiegł w pole karne, uderzył płasko w długi róg, ale piłka przeleciała obok słupka.Po przerwie atakowali gospodarze. Znakomitą akcję przeprowadzili w 84. minucie, kiedy Dani Ramirez zagrał do Wołodymira Kostewycza, którego strzał zdołał sparować Dante Stipicia.* * * * * * Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:0Lech: Van der Hart - Gumny, Satka, Crnomarković, Kostewycz - Ramirez (86. Żamaletdinov), Muhar (57. Kamiński), Tiba, Jóźwiak (59. Puchacz) - Marchwiński - Gytkajer.Pogoń: Stipica - Bartkowski, Zech, Triantafyllopoulos, Matynia - Podstawski - Stec, Dąbrowski (58. Drygas), Żurawski (53. Listkowski), Kowalczyk - Frączczak (72. Cibicki).Żółte kartki: Crnomarković, Gytkajer, Gumny - Frączczak, Kowalczyk, Matynia.Sędzia: Wojciech Myć (Lublin).* * * * * *Następne mecze:28.06. Śląsk Wrocław - Lech Poznań (godz. 17:30).29.06. Cracovia - Pogoń Szczecin (godz. 18:00).

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.