NEWS / Piotr Stokowiec: Głowy po tym spotkaniu możemy mieć uniesione

25.09.2016 / Ekstraklasa


Piotr Stokowiec: Głowy po tym spotkaniu możemy mieć uniesione

- Optycznie remis ze wskazaniem na rywala. Jeśli nie można wygrać takich spotkań, to ważne by remisować. Cieszę się, że do zespołu weszli Jagiełło i Buksa - powiedział na konferencji prasowej po meczu z Cracovią 1:1 (1:1) trener KGHM Zagłębia Lubin, Piotr Stokowiec.


Miedziowi po 10. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie siedemnaście punktów, a więc o pięć mniej niż liderująca w tym momencie Lechia Gdańsk.

- Byliśmy świadkami dobrego widowiska, z dużą realizacją założeń taktycznych. Spotkały się dwie drużyny grające innymi stylami. My grając dwójką napastników stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Cracovia grając czwórką zawodników w środku była częściej przy piłce - przyznał Piotr Stokowiec, cytowany przez "zaglebie.com".

- Optycznie remis ze wskazaniem na stronę Cracovii. Jeśli nie można wygrać takich spotkań, to ważne by remisować. Cieszę się, że do zespołu weszli Jagiełło i Buksa. Pokazujemy, że możemy też funkcjonować z nowymi piłkarzami. Głowy po tym spotkaniu możemy mieć uniesione - dodał były opiekun Polonii Warszawa.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny