NEWS / Piotr Nowak: Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo

25.09.2016 / Ekstraklasa


Piotr Nowak: Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo

- W drugiej połowie, jeśli chodzi o zespołowość i zaangażowanie było lepiej. Stworzyliśmy sobie kolejne sytuacje i powinniśmy podwyższyć wynik. Uważam, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo - stwierdził na konferencji prasowej po meczu z Ruchem Chorzów (2:1) szkoleniowiec Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.


Biało-Zieloni po 10. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli pierwsze miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty. Nad drugą w tabeli Bruk-Bet Termalicą Nieciecza mają dwa "oczka" przewagi.

- Spotkanie zaczęliśmy z wysokiego C i graliśmy zgodnie z naszymi założeniami, czego efektem były strzelone dwie bramki. Później jednak ten mecz zmienił oblicze, a nasze podejście było nie takie, jakie cechowało nas w poprzednich spotkaniach - powiedział Piotr Nowak, cytowany przez "lechia.pl".

- W drugiej połowie, jeśli chodzi o zespołowość i zaangażowanie było już lepiej. Stworzyliśmy sobie kolejne sytuacje i powinniśmy podwyższyć wynik. Uważam, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, natomiast martwić mogą momenty przestojów - zaznaczył.

- Ten mecz potwierdził, że Sławek to dla nas bardzo ważny zawodnik. Cieszymy się, że wrócił po kontuzji. Uważaliśmy, że jego walory takie jak szybkość i drybling, najlepiej wykorzystamy, jeśli Sławek będzie grał od początku meczu i to potwierdziło się już w 5. minucie. Sławek wyrasta na piłkarza dużego kalibru - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny